V roce 2019 vám nabízím vylepšenou verzi padového sedla.

Doposud jsem vyrábela tyto pady pouze z textilu, ale časem se ukázalo, že třmeny na textilu nedělají dobrotu a že odírají tento materiál v místech zatížení. Proto jsem se rozhodla nabídnout vám novou verzi kombinovanou s černou kůží, tam kde jsou kritické místa, a to zejména pod vašimi třmenovými řemeny. Padové sedlo lze objednat v různých barvách, kůže pro ochranu je vždy černá. Pokud objednáte sedlo s originálními fendrami pro větší pohodlí, kůže je i zespodu fendry. Objednat lze i pad bez očka na třmeny a tento pad zůstává tak jak byl, celý z textilního nubuku, tam není třeba kombinace s kůží.

K padovému sedlu lze objednat i beránek na posedlí, ale myslete na to, že posedlí bude s beránkem těsnější. Dále lze objednat originální podlsedlovou nebo korekční podložku, plastové třmeny s nylonovými řemeny.

Pevné výztuže přední i zadní rozsochy na padovém sedle snadněji udrží jezdce i na veselém koni plném energie, a v kopcovitých terénech.
Do sedla pevně zapadnete jako do křesla mezi výztuže! Tyto pady nesjou vhodné pro jezdce, kteří chtějí volnost sedu na koni.
Posedlí je na míru, pro pevný sed.

Více informací je na objednávkové stránce (tlačítko objednávka).