Padové sedlo je vyrobeno z textilní imitace nubuku (materiál je vyroben v Německu). Má lepší ochranu než beránkový pad a lze na něj s rozumem (pouze jako jistotu, ne pro zátěž) použít třmeny. Výztuže přední a zadní rozsochy jsou pevné, pro větší bezpečí, ale může se pocitově  zdát, že nejsou tak vysoké jako u beránkového padu (tam ten pocit dělá vysoký načechraný chlup). Na padové sedlo lze objednat beránka (vlna bez kůže), pro lepší pohodlí a pocit vyšších rozsoch, nebo se přes fb lze domluvit na vysokých rozsochách.
V roce 2019 vám nabízím vylepšenou verzi padového sedla kombinovanou s černou kůží, tam kde jsou kritické místa, a to zejména pod vašimi třmenovými řemeny. Padové sedlo lze objednat v různých barvách, kůže pro ochranu je vždy černá. Objednat lze i pad bez očka na třmeny a tento pad zůstává tak jak byl, celý z textilního nubuku, tam není třeba kombinace s kůží.

K padovému sedlu lze objednat i beránek na posedlí, ale myslete na to, že posedlí bude s beránkem těsnější. Dále lze objednat originální podlsedlovou nebo korekční podložku, plastové třmeny s nylonovými řemeny a fendry.

Pevné výztuže přední i zadní rozsochy na padovém sedle snadněji udrží jezdce i na veselém koni plném energie, a v kopcovitých terénech.
Do sedla pevně zapadnete jako do křesla mezi výztuže! Tyto pady nesjou vhodné pro jezdce, kteří chtějí volnost sedu na koni.
Posedlí je na míru, pro pevný sed.
Posedlí je u všech padů stejné (mění se pouze vzdálenost mezi rozsochami podle velikosti jezdce),
co se týká tvaru padu, záleží na vás který se vám líbí, na tvaru posedlí to nic nemění..

Více informací je na objednávkové stránce (tlačítko objednávka).

Informace o tom jak objednat, a další instrukce, jsou v objednávkovém formuláři: